Kamerun

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kamerun

Nieruchomość na sprzedaż w Kamerunie
Republika Kamerunu jest unitarną republiką Afryki. Jej stolicą jest Jaunde. Kamerun graniczy z Nigerią na północnym zachodzie, Czad z północno-wschodnią, Republiką Środkowoafrykańską na wschodzie, na południowym wschodzie z Republiką Konga, a na południu z Gwineą Równikową i Gabonem.
Kamerun jest krajem rozwijającym się, jego populacja rośnie w tempie około 3%, aw konsekwencji wraz ze wzrostem urbanizacji. Dane te prowadzą do wzrostu liczby mieszkań, których wymaga ludność, a tym samym do zwiększenia liczby nieruchomości na sprzedaż w Kamerunie.
Rząd, prywatne firmy i indywidualni inwestorzy próbują przezwyciężyć rosnące zobowiązania ponad 100 000 jednostek rocznie dzięki stałym inwestycjom w mieszkania.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż w Kamerunie, obszary miejskie oferujące więcej możliwości to: Jaunde, Douala i Limbe.
Każde miasto ma dzielnice, które zaspokajają potrzeby zamożnej ludności, przedstawicieli politycznych, urzędników państwowych itp., Ponieważ przyjmują najlepsze szkoły, najlepsze centra handlowe, utwardzone drogi, ciche tereny, dostęp do luksusowych restauracji, sklepów, taksówek, klinik itp. Ale cena nieruchomości sprzedawanych w Kamerunie przekracza koszt nieruchomości w dowolnym mieście europejskim.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 30102

Sprzedaż Willa, Kamerun, Douala, Deido, Douala

2,746,680.00PLN
Sprzedaż
Willa

700 m²
Božena Němcová nieruchomości i luksusowe. Dla wszystkich Twoich zakupów lub wynajmu willi, mieszkań, gruntów i innych nieruchomości w Kamerunie i Afr...
Cod. 15806

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Kamerun, Douala, Akwa Palace, Akwa Palace

Reserved negotiation
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

2000 m²
250 ton metrycznych / Ton za tydzień Wspólna nazwa - kukurydza, zboże, kukurydza żółty / żółty kukurydza, białej kukurydzy / biały zboże, kukurydza...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB